Akçaabat Belediyesi Ramazan’da yüzleri güldürüyor

İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızı düşünerek Ramazan Ayı için mütevazı bir gıda paketi hazırladıklarını söyleyen Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen, “Halkımızın ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermek bizim öncelikli görevimizdir. Bu güzel ayda kimsenin iftar sofrasının boş kalmaması için Ramazan kumanyası dağıtımına başladık. Hazırladığımız kumanyalar Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından ihtiyaç sahipleri tespit edilerek dağıtılıyor” dedi.

Akçaabat Belediyesi tarafından kurulan ‘ İftar Sofrası’ geleneği bu yıl da bozulmayarak Ramazan ayı boyunca vatandaşa yemek vermeye devam ediyor. Onlarca kişiye yemek verilen iftar sofrasında Ramazan ayı boyunca vatandaşları bir araya getiriyor. Eski Tekel binasında Ramazan ayı boyunca vatandaşa hizmet verecek olan iftar sofrasında oruçlarını açan Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen, gelenekselleşen bu hizmete vatandaşın gösterdiği ilgiyi yerinde gördü. İftar sofrasına büyük ilgi gösteren vatandaşlar memnuniyetlerini dile getirerek Akçaabat Belediyesi’ne teşekkür ettiler.

Bir önceki yazımız olan Çay tarımında işgücü maliyeti son 8 yılda 3 kat arttı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir