Başkan Gümrükçüoğlu, Şalpazarı’nda muhtarlarla buluştu

Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, muhtarlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

Şalpazarı ilçesinin mahalle muhtarlarıyla istişare toplantısı gerçekleştirilen Başkan Gümrükçüoğlu, geride kalan 3 yılda Şalpazarı’nın mahallelerinde gerçekleştirilen çalışmalar hakkında muhtarları bilgilendirdi. Bu yıl içinde icra edilecek çalışmaların programını da muhtarlar ile istişare ederek gerçekleştiren Başkan Gümrükçüoğlu, Şalpazarı’na özel önem verdiklerini söyledi.

Değerlendirmelerinde büyükşehir statüsündeki illere verilen maliye paylarının 16 Nisan’daki halk oylamasının ardından yeniden düzenleneceğine dikkat çeken Başkan Gümrükçüoğlu, “Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım bunun sözünü bizlere verdi. Geçtiğimiz hafta şehrimizi ziyaret eden Başbakan Yardımcımız Sayın Nurettin Canikli de bu konuyla ilgili gerekli hazırlığın yapıldığını söyledi. İnşallah bu düzenlemenin yapılmasıyla gelirimiz artacak ve bu geliri sahaya daha fazla hizmet olarak yansıtacağız. Böylece hep birlikte daha büyük çalışmalara imza atacağız” ifadelerini kullandı.

Bir önceki yazımız olan Şampiyonluk maçında tribünden sahaya inen başkan futbolcu dövdü başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir