Cumhurbaşkanı, Kanal 7-Ülke TV ortak yayınında!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kanal 7 ve Ülke TV ortak yayınında referandum süreci ve gündemdeki gelişmeler değerlendirilecek.

CUMHURBAŞKANI MEHMET ACET’İN SORULARINI YANITLAYACAK

‘Cumhurbaşkanı İle Referandum Özel’ programında Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ağırlıyor. 16 Nisan Referandum sürecinin konuşulacağı programda Cumhurbaşkanı Erdoğan, “16 Nisan halk oylamasına 10 gün kala, sahadan nasıl haberler geliyor? Vatandaş, anayasa paketinin içeriğini kavradı mı? ‘Tek adam rejimi, Meclis zayıflatılıyor’ gibi iddiaların karşılığı var mı? Cumhurbaşkanının partili olmasının sakıncası var mı? Suriye ve Irak’taki gelişmelerle ilgili olarak Ankara’nın bundan sonraki tutumu ne olacak? Fırat Kalkanı Operasyonu’nun ikinci etabında hedef neresi?’’ sorularını canlı yayında yanıtlayacak.

KANAL 7 ÜLKE TV ORTAK YAYINI ST 19.30’DA

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuk olacağı ‘Cumhurbaşkanı İle Referandum Özel’ programı Kanal 7, Ülke TV ortak yayınıyla 6 Nisan Perşembe günü saat 19:30’da canlı olarak ekrana gelecek.

Bir önceki yazımız olan İnşaat kazısında Roma dönemine ait 4’üncü mezar da bulundu başlıklı makalemizde haber, haberler ve isu genel müdürlüğü hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir